میم صاد

به نام خدا

سلام من میم صاد هستم، محمدرضا. شاید روز اولی که با اینترنت اکسپلورر و کانکشن دایال‌آپی که به لطف برادرم داخل منزل فراهم شده بود، داشتم صفحات مختلف سایت‌ها رو بالا و پایین می‌کردم، داخل گوگل دنبال جواب سوال‌های ناتمام خودم می‌گشتم، فکرش رو هم نمی‌کردم (البته از خدا پنهان نیست از شما چه پنهان که فکرش رو می‌کردم و اطمینان داشتم اتفاقات خوب و بد زیادی قراره در این مسیر حادث بشه) روزی به جایی رسیده باشم که به واسطه همین امکانات محدود، تونسته باشم به پیشرفت یکسری پروژه عمرانی که قراره با بودجه‌های هنگفتی تکمیل بشن، به انتشار کتاب و مقاله و محتوای آموزشی که امکان نشرش از بستر دیگه‌ای نبوده، به پیوند دختر و پسرهایی که احتمالا تا چند وقت دیگه برای انتخاب اسم بچه‌هاشون قراره تصمیم‌گیری کنن و… کمک کنم؛ البته مهم‌تر از همه، درس‌هایی بوده که از همین دریچه اینترنت به زندگی و پیشرفت شخصی خودم کمک کرده، از جمله اساتیدی که از این طریق باهاشون آشنا شدم.

اسم میم صاد از حروف اول نام و نام خانوادگی من ریشه گرفته و دومین باری هستش که بعد از یک و نیم سال دوری از این دامین، مجدد فعالیتم رو همین‌جا از سر گرفتم؛ گرچه این بین صفحات و ابزارهایی بودن که بهم کمک کردن بیکار نمونده باشم، اما همیشه علاقه داشتم فعالیت اصلیم رو متمرکز در یک‌جا جمع کنم که امیدوارم این‌سری بتونم به هدفم برسم و همیشه مراقبش باشم.

توضیح خاصی نیاز نیست، فقط اینکه یاد گرفتم همیشه داشته‌هام رو با دیگران قسمت کنم و علم و دانش ناقص و محدود خودم رو با دیگران به اشتراک بذارم، بنا به نقل بزرگان «هر چیزی زکاتی دارد و زکات دانش، آموختن آن به دیگران است». وبلاگ میم صاد می‌تونه در این راه کمک بکنه. علاوه بر این، روزنوشته‌ها و محتوای روز و کارآمد رو از سراسر وب، در اینجا اشتراک خواهم گذاشت. به امید اینکه در این مسیر با یاری شما موفق باشم.

باسپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *