تجربه‌نگاری الکامپ ۲۰۱۹ با چاشنی زالو و استفاده ابزاری

فقط توی ایران و نمایشگاه #الکامپ می‌شه شاهد غرفه‌ی سوپراپ بی‌کاربردی بود که شش ماه بیشتر از عمر فعالیتش نگذشته و توسط یک دکتر قلابی مدیریت می‌شه (که با حفظ سمت در #همراه_اول هم مشغول به کار هستش) که جلوی در غرفه هم یک ماشین سه میلیاردی پارک شده.

یهو مدیر #ارزش_افزوده (بخونید زالوی ارزش افزوده) همراه اول از اونجا رد می‌شه شروع می‌کنه با دکتر قلابی قصه‌ی ما خوش و بش کردن.

جالب‌تر می‌شه وقتی بدونید اپلیکیشنی که حتی اسمش رو توی گوگل سرچ کنی چیزی پیدا نمی‌شه، توی چهار روز نمایشگاه قراره چیزی حدود ۲۰۰ میلیون جایزه بده به کاربراش. :)))

این فقط یک نمونه از کلی نمونه فراوان موجود در الکامپ ۲۰۱۹ هستش. اپلیکیشن‌های پیش‌بینی (بخونید بت و قمار) و امثالشون هم با همین شرایط به وفور اینجا یافت می‌شه.

از #استفاده_ابزاری از خانم‌های محترم و نامحترم برای کشوندن مخاطب به غرفه‌ها هم بهتره چیزی نگم. قطعا اگر یک بار هم شرکت کرده باشید با شرایط کاملا آشنا هستید.

امیدوارم تمام این مسائل حل بشن تا شاهد فضای پیشرفت و رقابتی سالم‌تری باشیم. من که شخصا تمام تلاشم رو در حد توان و سوادم خواهم کرد.

هرچند با وجود همه این‌ها، حضور چند ساعته‌ای که داشتم، خاطرات سه چهار حضورم در دوره‌های قبلی داخل غرفه‌ها رو برام زنده کرد و کلی انرژی برای ادامه پیدا کردم.

باسپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *