نه به پاوربانک

نه به پاوربانک

چند ساعت پیش وقتی که گوشیم داخل پریز بود و داشتم باهاش کار می‌کردم، خوشحال شدم از این که این پریز رو همه جا همراه خودم ندارم، به این دلیل که اگر همیشه کنارم بود ممکن بود هیچ وقت به ول کردن گوشی به حال خودش و پر شدن باطری... ادامه مطلب »

تجربه‌نگاری الکامپ ۲۰۱۹ با چاشنی زالو و استفاده ابزاری

فقط توی ایران و نمایشگاه #الکامپ می‌شه شاهد غرفه‌ی سوپراپ بی‌کاربردی بود که شش ماه بیشتر از عمر فعالیتش نگذشته و توسط یک دکتر قلابی مدیریت می‌شه (که با حفظ سمت در #همراه_اول هم مشغول به کار هستش) که جلوی در غرفه هم یک ماشین سه میلیاردی پارک شده. یهو مدیر #ارزش_افزوده (بخونید زالوی ارزش افزوده)... ادامه مطلب »

رابطه پیروی از علایق و موفقیت در کوتاه مدت

اواخر دوران دبیرستان در دفتر فنی مشغول به کار شدم، کمی بعد پیشنهاد طراحی سایت و پروژه‌های برنامه‌نویسی و از این قبیل فعالیت‌ها از طرف مدیر بهم شد. قبول نکردم به دو دلیل: یک اینکه سطح کار و پروژه‌ها مبتدی بودند، به عبارتی قابلیت اینکه به عنوان یک رزومه قابل‌قبول... ادامه مطلب »

بدون کپشن، بدون عکس

گاهی اوقات که در اینستاگرام عکس یا استوری‌ای بدون کلمه‌ای توضیح یا همان کپشن پست می‌کنم، خیلی‌ها پیگیر هدف و منظور از ارسال آن پست می‌پرسند این دیگه چی بود؟ چند سال قبل هم هنگام ارسال پست در فروم‌ها یا فیسبوک یا حتی همین حالا در وبلاگ خودم، تذکر این... ادامه مطلب »

یک تغییر اساسی در ظاهر وبلاگ

بعد از حدود دو سال و تغییرات نه چندان زیاد، تصمیم گرفتم این بار تغییرات کلی در صفحات و ظاهر وبلاگ ایجاد کنم، بنا به دلایلی که در ادامه عنوان خواهم کرد که بخش عمده آن به مسائل مربوط به سئو صفحه استاتیک (اگر اسمش رو درست گفته باشم) مربوط... ادامه مطلب »