عجله کار شیطون نیست

عجله کار شیطون نیست!

آخرین باری که توی مسابقه‌ای شرکت کردم یادم نیست؛ آخرین باری که جایزه گرفتم و حتی آخرین جایزه‌ای که گرفتم هم در خاطرم نیست.چند وقت پیش آقای عادل طالبی مسابقه‌ای در زمینه تولیدمحتوا ترتیب دادن که وارد جزئیاتش نمی‌شم.فرصت کم بود و من هم عازم سفر، جوری که دو سه... ادامه مطلب »

دوستان خوب

آیا کلید خانه خود را به دوستتان می‌دهید؟

چند وقت پیش جمله و سوال تاثیرگذاری خواندم، یادم نیست کجا ولی سوال این بود: اگر قرار باشد به سفر بروید، آیا کلید خانه خود را به دوستتان می‌دهید؟ اگر جواب خیر است، در انتخاب دوستان خود تجدیدنظر داشته باشید. کمی بالا پایین، ولی مضمون اصلی همین بود. شاید انتخاب... ادامه مطلب »

قوانین دانشگاه آزاد

راه حل رفع تمام مشکلات دانشگاه آزاد

دیروز تصویری در گروه و کانال‌های دانشگاه منتشر شد، یکی از جدیدترین قوانین دانشگاه آزاد کرج، مبنی بر اینکه ورود خروج از درهای دانشگاه تنها با وجود کارت دانشجویی امکان‌پذیر است و پیامک اطلاع‌رسانی آن نیز به اولیا شما ارسال خواهد شد: در یکی از گروه‌ها بحث داغ بود، شروع... ادامه مطلب »

میم صاد

به نام خدا

سلام من میم صاد هستم، محمدرضا. شاید روز اولی که با اینترنت اکسپلورر و کانکشن دایال‌آپی که به لطف برادرم داخل منزل فراهم شده بود، داشتم صفحات مختلف سایت‌ها رو بالا و پایین می‌کردم، داخل گوگل دنبال جواب سوال‌های ناتمام خودم می‌گشتم، فکرش رو هم نمی‌کردم (البته از خدا پنهان... ادامه مطلب »